Gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame matematikos konkurse ,,KENGŪRA”. Konkurse dalyvavo 56 mokiniai. Andrėjos Jankauskaitės rezultatas itin aukštas , 85 vieta Respublikoje. 16 mokinių užėmė prizines vietas Pagėgių savivaldybėje. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyviams ir juos mokinusiems mokytojams.

