Sudie, 6-oji klase, sveika, vasara!

Birželio 13 dieną šeštos klasės mokiniams vyko netradicinė ugdymosi diena „Sudie, 6-oji klase, sveika, vasara!“ prie Žukų Naumalūnio tvenkinio. Rytas prasidėjo mokslo metų sėkmių ir „mažesnių sėkmių“ refleksija. Vėliau vyko netradicinės veiklos: sveikos gyvensenos „ruoniukų maudynės“, sportinės varžybos – paplūdimio tinklinis, smiginis, tritaškių metimas, irklentės valdymas, gamtos vaizdavimas kūrybiniais, meniniais darbais ant piešimo lapų ar drobės, gyvenimo įgūdžių įtvirtinimas – laužo kūrimas, maisto gaminimas gamtos sąlygomis, poilsio pertraukėlės po intensyvių veiklų – plaukiojimas plaustu tvenkinyje. Prabėgus ilgiausiai mokslo metų ugdymosi dienai mokiniai įsivertino atliktas veiklas, dalijosi patirtais įspūdžiais, emocijomis ir išgyvenimais, o ,svarbiausia, džiaugėsi pabuvę kartu, pasimėgavę vienas kito draugija, sustiprinę klasės bendrystės ryšį. Klasės vadovė Sonata taria nuoširdų Ačiū klasės tėvų komiteto narėms – Irenai, Indrei, Jūratei, Daivai už pagalbą organizuojant ir dalyvaujant ugdymosi dienoje, taip pat dalyvavusioms mamytėms Vaidai ir Neringai. Visiems geros vasaros ir neužmirštamų įspūdžių!