Socializacijos projektas „SPARNUOTA VASARA“

Birželio 12-13 dienomis gimnazijoje buvo įgyvendinamas vasaros socializacijos projektas „SPARNUOTA VASARA“, kurio metu 1-3 klasių mokiniai dalyvavo dviejų dienų dieninėje stovykloje. Kasdien mokiniams buvo organizuojamos pažintinės, patyriminės, kūrybinės, praktinės edukacijos. Pirmąją stovyklos dieną mokiniai dalyvavo pažintinėje edukacijoje „Meilės keliu“, kurios metu aplankė įvairius lankomus objektus Pagramančio regioniniame parke. Gamino, kepė ir ragavo piemenėlio duonelės, vaišinosi gardžia vaistažolių arbata. Aplankė Sigito Klymanto gyvūnų prieglaudą, kurioje dalyvavo „Ką kalba gyvūnai edukacijoje“. Antrą dieną mokiniai vyko į Šilutės Hugo Šojaus muziejų, kuriame dalyvavo orientacinėje, pažintinėje edukacijoje „Pažink senąjį Šilutės dvarą“. Aplankė Ventės rago ornitologinę stotį. Susipažino su paslaptinga aukštapelke, pamatė savitą ir nepakartojamą pelkės grožį. Džiaugiamės, kad mokiniai buvo labai draugiški, vienas kitam padėjo, vienas kitą drąsino ir skatino. Kelionės pabaigoje mokiniai buvo kupini gerų įspūdžių, palinkėjo vienas kitam turiningos vasaros ir išskubėjo atostogauti! Socialinė pedagogė Rasa ir pradinių klasių mokytojos Sigita, Egidija, Jūratė.