Aštuntokai Kaune

2024-06-13 aštuntos klasės mokiniai ir klasės vadovė Rasa netradicinę ugdymosi dieną vasarą pasitinkant praleido Kaune. Mokiniai dalyvavo edukacijoje Kauno Ąžuolyno bibliotekoje. Kurios metu sužinojo, kuo skiriasi senųjų (XV–XIX a.) bei dabartinių knygų popieriaus gamyba ir kaip galima saugiai prailginti popieriaus gyvenimą atliekant prevencinį konservavimą, stabdė įplyšusio popieriaus irimą ir atkūrė prarastą lapo dalį, susipažino su restauratoriaus profesija. Vėliau laukė žaidimas kupinas netikėtumų lazerių erdvėje, kurioje mokiniai įveikė komandines misijas. Išbandė ištvermę pabėgimų kambaryje, kuriame pasiskirstę komandomis teko surasti ir išspręsti užduotis ir visa tai padaryti greičiau nei kita komanda. Diena kupina netikėtumų, o svarbiausia begalės šypsenų ir smagių emocijų iškeliaujant atostogauti! Aštuntos klasės vadovė Rasa Šlajienė.