Žaidimo „ES ir Lietuva“ testavimas

Visus šiuos mokslo metus su dvyliktokėmis Guoda Eičaitė ir Austėja Jonkaitytė vykdėme projektinę veiklą „ES ir Lietuva“. Jau eilę metų dalyvaujant MEPA veiklose, mokymuose, susitikimuose, vedamuose renginiuose, Euroscola ir kituose tarptautiniuose projektuose, merginoms susikaupė daug žinių ir patirties, kuria panoro pasidalinti prieš baigiant mokyklą. Tad gimė idėja sukurti žaidimą – mokomąją priemonę apie Europos Sąjungą 1-4 klasių mokiniams. Norėjome, kad žaidimo metu vaikai galėtų ne tik rungtyniauti po vieną ar komandomis, bet kartu sužinoti ar pagilinti žinias apie ES, jos sudėtį, veiklas, rinkimus, Europos Parlamentą ar parlamentarus.
Šiandien 2024-05-28 į Vilkyškių Johaneso Bobrovskio Gimnazija biblioteką atskubėjo trečiokai su mokytoja Jūrate Lalaite. Netradicinės integruotos veiklos metu šį žaidimą ir ištestavome. Trečiokų vertinimas – „ES ir Lietuva“ – puikus, įtraukiantis ir padedantis įsiminti informaciją žaidimas. Mokiniai su plačiomis šypsenomis sakė, kad norės dar kartą pažaisti. Džiaugiamės, kad įdėtas darbas tapo vertingu. #MEPA