Vaiko dieną ketvirtos klasės mokiniai šventė neįprastai.

Gegužės 17 d. Vaiko dieną ketvirtos klasės mokiniai šventė neįprastai. Smalininkų kultūros centre dalyvavo edukacijoje ,,Smalininkai – amžinasis pasienis“. Ketvirtokai tartum laiko mašina nukeliavo atgal į Mažąją Lietuvą. Čia jų laukė rimti ir linksmi netikėtumai. Kartu su Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos mokiniais paminėjo gatvės muzikos dieną, ji švenčiama trečiąjį gegužės šeštadienį. Na, o kokia šventė be šventinių pietų. Tad grįždami užsukome į Mociškių palivarko kaimo turizmo sodybą. Ten laukė edukacija ,,Lietuvininkų valgių ypatumai“, kurios metu vaišinomis štrudeliu, vofeliais, gėrėme kafiją – gilių kavą, sužinojome, kaip ją pasigaminti, ragavome įvairiausių medaus desertų. Trumpai prisilietėme ir prie Mažosios Lietuvos istorijos. Šios dienos įdomybės dar nesibaigė. Neatsisakėme pasiūlymo ir užsukome apžiūrėti Valentino Kazlausko senovinių motociklų kolekcijos. Grįžę į mokyklą vaišinomės ledais. Ačiū visiems už nuostabiai ir prasmingai praleistą laiką.