Sąšauka „Ateik, suartėk ir išryškėk“

Gegužės 17-oji – penktadienis. Ši diena buvo neeilinė. Nešini miegmaišiais, čiužiniais į mokyklą vakare rinkosi mokiniai. Visi buvo puikios nuotaikos, veiduose švytėjo šypsenos, juk organizuojama sąšauka „Ateik, suartėk ir išryškėk“, kurią inicijavo mokinių taryba ir socialinė pedagogė Rasa Šlajienė. Ar gali būti smagiau, kai naktį gali nemiegoti ir užsiimti įvairia netradicine veikla, bendrauti su draugais kitaip nei kasdien!
O veikti buvo ką, nuobodžiauti neteko. Įspūdžių, kaip ir juoko, buvo daug, sunku viską ir aprašyti. Turbūt geriausiai šios nakties įspūdžius atskleidė užfiksuotos dalyvių veiklų akimirkos.
Ačiū tariame AB Vilkyškių pieninei, kuri padovanojo gardžių sūrelių ir jogurtų. Taip pat esame dėkingi už paramą (sočius naktipiečius) „Agetina“ savininkams Kristinai ir Arūnui Grubliams .