„Europos pinigų viktorina 2024“

Europos pinigų savaitė (Global Money Week) – jau 12-us metus iš eilės Europos bankų federacijos koordinuojamas renginys, šiais metais vykstantis kovo 18-24 dienomis, skirtas gerinti bei skatinti finansinį švietimą Europoje. Lietuvos bankų asociacija ir jos nariai Lietuvoje atsakingi už šios savaitės renginių organizavimą. Vienas iš planuotų savaitės renginių Europoje vyko šiandiena 2024-03-19 – nuotolinis konkursas „Europos pinigų viktorina 2024“. Viktorinos tikslas – gerinti 13 -15 metų amžiaus vaikų ir paauglių finansinį raštingumą. Mūsų gimnaziją atstovavo devynios 7 – Ig klasių komandos. Nacionalinis etapas vykto interaktyviu Kahoot! žaidimu. Prieš viktoriną trumpą edukaciją ir žinių pakartojimą pravedė jaunimui gerai žinomas Youtuberis Paul de Miko. Moksleiviai ne tik pasitikrino finansinio raštingumo žinias, bet kartu ugdė skaitmeninę ir komunikavimo kompetencijas.