Gimnazijos mokinių taryba konferencijoje „Būk aktyvus”

Kovo 7 dieną Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos mokinių tarybos atstovai vyko į Respublikinę mokinių savivaldos institucijų konferenciją „Būk aktyvus”, kurią organizavo Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokinių taryba vadovaujama pirmininko Kajaus Kalvelio. Susirinkusieji buvo pasveikinti gimnazijos ir savivaldybės administracijų atstovų. Išklausė JRA atstovės Simonos Statauskaitės pranešimo „Jaunimo įtraukimas į visuomeninę veiklą”. Uždavė lektorei klausimus, į kuriuos kalbantis visi kartu ir atsakė. Toliau vyko visų atvykusių mokyklų MT veiklos pristatymai. Mūsų gimnazijos MT veiklas pristatė Smiltė Černiavskytė ir Nedas Grodeckas. Trečia konferencijos dalis pavirto į diskusijų klubą. Ketvirtoji dalis persikėlė į „Sigitos dirbtuves”, kur vyko edukacijos ir aptarimas. Ačiū už galimybes, naujas pažintis ir patirtis!!!