Protmūšis „Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktas“

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tai didi šventė – mūsų Valstybės laisvės gimimo diena. Šiai svarbiai datai paminėti vasario 15 dieną istorijos – geografijos mokytoja Sonata Jončienė pakvietė 5-8, I-II g klasių jaunuosius piliečius į protmūšį „Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktas“. Moksleiviai susiskirstę į šešias mišrias komandas atliko kūrybines užduotis – rinko Lietuvos dėlionę–paveikslėlį, kuriuo remdamiesi turėjo sukurti komandos pavadinimą, prisistatymą – ketureilį, sprendė protmūšio klausimus. Visą renginį lydėjo šventinė nuotaika, vyko kova tarp komandų dėl pergalės. Geriausiais istorijos žinovais tapo daugiausiai taškų surinkusios dvi komandos: „Laisvieji lietuviai“ ir „Laisvakaraliai“, tačiau po papildomo klausimo išaiškėjo lyderiai – tai „Laisvakaraliai“. Sunkiausias ir atsakingiausias darbas skaičiuoti taškus bei išrinkti laimėtojus teko gimnazijos direktorei Rimai Auštrienei ir pavaduotojai ugdymui Aidai Šimkaitienei. Nuoširdžiai dėkojame direktorei už saldžius prizus, kurie nudžiugino ne tik laimėtojų, bet ir visų dalyvių širdeles.