Vasara su knyga

2023-06-01 Lietuvoje prasidėjo skaitymo iššūkis 2023 – „Vasara su knyga“ į kurį Jus kviečia registruotis ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos biblioteka. Šių metų šūkis – skaitymas tau tinka!!! Būk madingas skaitydamas!!! Jei esi pasiryžęs per vasarą perskaityti bent penkias knygas nurodytomis temomis, visų pirma registruokis šiuo adresu: https://vasarasuknyga.lt/ Tuomet – įveik šias užduotis: 1. Perskaityk knygą, kurios pavadinime minimas vietovardis. 2. Perskaityk knygą apie laisvę. 3. Perskaityk negrožinę knygą. 4. Perskaityk knygą, kuri buvo ekranizuota. 5. Perskaityk fantastinę knygą. Tada perskaitytas knygas suregistruok savo registracijos paskyroje. O dalyviai, sėkmingai įveikę užduotis dalyvauja loterijoje ir gali laimėti puikių prizų. Būk drąsus, ryžtingas ir madingas šią vasarą priėmęs ir įveikęs iššūkį!!! Jei nesugalvoji kokią knygą kokiai užduočiai pasirinkti, ateik į gimnazijos biblioteką, kur bibliotekininkė Laura tau padės! #vasarasuknyga