Edukacinė veikla ,,Mažųjų joga spindulio keliu“

Bitėnuose jaukiame senosios mokyklos prieglobstyje įsikūrė VŠĮ „Spindulys begalinės šviesos“. Gegužės 26 d. antrokams čia vyko nauja edukacinė veikla ,,Mažųjų joga spindulio keliu“, kurioje darniai integravosi dailės, technologijų ir kūno kultūros bei sveikos gyvensenos temos. Edukaciją vedė sertifikuota jogos mokytoja Jūratė Ačė. Mokiniai, pasitelkdami savo pojūčius, išmoko paruošti kepimui „jo-go –go“ bulvytes ir jas kepti žarijose. Kol tai vyko, antrokai leidosi į kelionę po džiungles, kur „sutiko“ įvairiausių gyvūnų, kuriuos imitavo, atlikdami įvairius pratimus, mokėsi meditacijos bei pratimų, nugalinčių stresą ir įtampą. Vėliau skanavo iškeptas bulvytes, papildė žinias apie sveiką mitybą, elgseną valgant, bendravimą ir bendrystę. „Dar norim čia sugrįžti“-sakė antrokai išvykdami jogos mokytojai Jūratei A. Mokytoja J. Lalaitė