IIg – IVg klasių mokiniams netradicinės integruotos istorijos-pilietiškumo pagrindų-geografijos pamokos.

Gegužės 19 d. IIg – IVg klasių mokiniams vyko netradicinės integruotos istorijos-pilietiškumo pagrindų-geografijos pamokos. Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje moksleiviai edukacinėse pamokose „(Ne)kasdieniai nutikimai tarpukario Klaipėdoje” ir „Kelionė po Mažąją Lietuvą”, tyrinėdami ekspozicijų sales, eksponatus, užduočių lapuose rinkdami informaciją, spręsdami virtualų žaidimą „Klapėda. 1923“ susipažino su Mažosios Lietuvos istorine ir geopolitine raida. Sužinojo, kaip besikeičiant politinei situacijai kasdienis žmonių gyvenimas kito, kuo gyveno ir kas buvo svarbu tuometiniam klaipėdiečiui. Išsiaiškino, kokias šventes minėjo miestiečiai, kaip tarpukariu keitėsi ir augo miestas. Diskutavo apie lietuvninkų išsaugotą tapatumą ir kalbą, šio krašto įžymiausias asmenybes. Už šią galimybę – prizą – mergaičių komanda „Rambynas“ su savo draugais dėkoja Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui. O trečioji edukacinė – patyriminė pamoka „ Būgnų ir dainų ratas“ vyko Vinetu kaime. Kuriame visi pasijuto tarsi nuvykę į kitą žemyną – Šiaurės Ameriką, į indėnų istorijos muziejų. Mokiniai susipažino su indėnų kultūra, papročiais, gyvenimo būdu, išbandė įvairiausius savęs pažinimo užduotis. Gavę muzikinius instrumentus, atsipalaidavę ir pažadinę savo kūrybinę energiją, kūrė būgnų ritmus, kurie kėlė gerą nuotaiką, emocijas, bendrumą.

Mokytojos Sonata ir Laura.