23-05-18 Netradicinė integruota lietuvių kalbos ir literatūros-istorijos pamoka „Holokaustas Lietuvoje“ vyko IIg klasei. Mokiniai prisiminė ir pagilino žinias apie sistemingą, masinį žydų genocidą, vykdytą Antrojo pasaulinio karo metais Adolfo Hitlerio vadovaujamų nacių bei jų kolaborantų. Nagrinėjo skirtingus šaltinius (vaizdo medžiagą, žemėlapį, informacinius tekstus) ir aptarė tragišką žydų likimą Lietuvoje. Susipažino su žydų rašytojo I. Mero sukrečiančiais gyvenimo faktais: naciams sušaudžius tėvus, jį išgelbėjo ir užaugino lietuvių šeima. Atlikdami užduotis porose ugdėsi kritinį mąstymą, o refleksija paskatino susimąstyti apie tikrąsias vertybes.