Naktis mokykloje „Jei ne dabar, tai kada?“

Balandžio 28,29 dienomis išsipildė lauktai laukta  svajonė – naktis mokykloje „Jei ne dabar, tai kada?“. Buvo daug džiaugsmo, daug pokalbių, daug pasiruošimo. Norėjome, kad ta naktis būtų praleista ne tik linksmai, bet ir prasmingai. Buvo įvairiausių veiklų: įvairios laboratorijos, kuriose laukė parengtos kūrybinės  užduotys, naktinis žygis, tinklinis, filmas ir žinoma diskoteka. Sulaukėme ir svečių . Su parengtomis užduotimis pas mus į renginį atvyko ir  LMS Tauragės MSIC savanoriai, kurie pravedė labai įdomias veiklas. Pramogų netrūko. Buvo daug emocijų ir įspūdžių. Vėl laukiam tokios nakties mokykloje, bet ji , deja, bus tik kitais mokslo metais. Esame  be galo labai dėkingi mūsų įvykdyto renginio rėmėjams AB „Vilkyškių pieninė“ ir UAB „Agetina“ direktorei Kristinai Grublienei.