Demokratijos žinių konkursas

Balandžio 20d. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos I – IV g klasių moksleiviai dalyvavo

, kurį antrus metus organizuoja Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija. Gimnazistai, spręsdami trisdešimties klausimų testą, pasitikrino žinias apie įstatymų leidžiamosios institucijos veiklą ir sprendimų priėmimo procesą, demokratijos pagrindus, valstybės ir parlamentarizmo istoriją. Geriausiai sekėsi atsakyti į klausimus Pakutinskui Andriui (Ig kl.), Pociui Viliui, Vitkui Rokui (IIg kl. moksleiviams), Galkauskaitei Agnei (IIIg kl.) ir Grodeckaitei Evai (IVg kl.). Istorijos mokytoja pasidžiaugė mokinių aktyviu dalyvavimu konkurse, jų rezultatais, paskatino jaunimą dar aktyviau domėtis politiniu gyvenimu ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, palinkėjo sulaukti pakvietimo dalyvauti finaliniame etape, kuris vyks Seimo rūmuose 2023 m. gegužės 6 d.