Netradicinė integruota pilietiškumo – anglų kalbos modulio pamoka Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre

Balandžio 6 dieną 5 klasės mokiniams vyko netradicinė integruota pilietiškumo – anglų kalbos modulio pamoka Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre. Edukatorė moksleiviams žemaitiška tarme papasakojo apie Velykų bobutės atsiradimo istoriją, kokių anksčiau buvo laikomasi papročių ir tradicijų Šv. Velykų laikotarpiu, ką reiškia ir kokie yra margučių „rašymo“ simboliai. Mokiniai tobulino užsienio kalbos kalbėjimo įgūdžius bendraudami su anglų kalbos mokytoja. Refleksijos metu mokiniai teigė, kad pati sunkiausia ir labai reikalaujanti susikaupimo užduotis buvo margučių „rašymas“, o kartu ir įdomiausia, nes nežinai koks margutis gausis.