Antrokų pasaulio pažinimo STEAM integruota veikla Norkaičių amatų centre

Kovo 15 d. antrokų pasaulio pažinimo STEAM integruota veikla vyko Norkaičių amatų centre. Čia mokiniai dalyvavo edukacijoje „Duonos kepimas“. Prie antrokų prisijungė keturi geriausiai besimokantys pirmokėliai. Mokiniai susipažino su senovinėmis duonos kepimo tradicijomis, formavo ir puošė savo ruginės duonos kepaliukus. Kol duonutė kepė, mokiniai susipažino su javų rūšimis, paskui žaidė žaidimus, rengė taiklumo varžytuves. Smagu! Vėliau vyko duonos ragavimas: skanavo vieną, tepė aviečių uogiene ir obuoliene. O kur dar kvapnioji kmynų arbata…skanu! Nešini savo keptos duonos kepalėliais, mokinukai skubėjo namo. Ilgas duonutės kelias iki stalo, o kiek meilės reikia įdėti į jos kepimą! Gerbkime duoną, valgykime ją ir kitus vaišinkime.

Mokytoja J. Lalaitė.