Netradicinė integruota etikos-technologijų pamoka Martyno Jankaus muziejuje 7 klasės mokiniams

Sausio 25 dieną septintos klasės mokiniams vyko netradicinė integruota etikos-technologijų pamoka Martyno Jankaus muziejuje. Edukacinę veiklą ,,Knygų įrišimo būdai pradedantiesiems” vedė edukatorė  Laima Žemgulienė. Ji septintokams  ne tik papasakojo apie knygrišio darbą, bet ir parodė knygas, įrištas ir papuoštas įvairiais būdais. Įrištų knygelių pavyzdžiai paskatino visus labai susikaupti ir trumpam tapti knygrišiais.Kiekviena sukurta knygelė išskirtinė, nes kiekvienas tapęs trumpam  dekaratoriumi  ir naudojant senojo knygų dekoro  pavyzdžius, susikūrė savo knygelės  viršelio dizainą, o pačioje knygelėje galės parašyti savo ateities planus, mintis, o gal ji taps dienoraščiu.