Sausio 15-oji – Klaipėdos krašto diena

Sausio 15-oji – Klaipėdos krašto diena. Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu – 2023-ieji paskelbti Klaipėdos krašto metais, minint prisijungimo prie Lietuvos 100-metį. Sausio 16 – 17 dienomis 8, I – IIg klasių mokiniams istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokos buvo skirtos šiai ypatingai progai paminėti. Pamokų metu mokiniai su mokytojos pagalba prisiminė 1923 metų Klaipėdos krašto sukilimo pagrindinius istorijos faktus, prisijungimo prie Lietuvos aplinkybes, savo krašto žymias kultūros asmenybes, jų indėlį vardan vieningos Lietuvos. O sausio 20 dieną drąsiausi moksleiviai įgytas žinias pasitikrino viktorinoje „Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100 metų”. Laimėtojais tapo 8 klasės moksleivės Liepa Rukštelytė ir Eurika Bernotaitė bei iššūkį metęs aštuntokams I vietą laimėjo 6 klasės mokinys Darius Jasūdas. Ig klasės prizininkais tapo Andrius Pakutinskas, Dovydas Januškevičius ir Justė Angelskytė. IIg klasės – Nedas Grodeckas, Rokas Vitkus, Urtė Petkutė. Istorijos mokytoja pasidžiaugė mokinių aktyviu dalyvavimu viktorinoje, jų nuotaikingu konkuravimu žaidimo metu bei palinkėjo toliau domėtis, gilinti žinias apie Mažąją Lietuvą, pažinti savo gyvenamojo krašto istoriją, kuri užima svarbią vietą mūsų istorinėje atminties kultūroje.