Protų mūšis ,,Ar pažįsti savo kraštą?“

Sausio 13 dieną Pagėgių savivaldybės kultūros namuose vyko renginys, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečio sukakčiai paminėti. Protų mūšyje ,,Ar pažįsti savo kraštą?“ dėl Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus įsteigto prizo varžėsi net penkios komandos: „Šišioniškiai“, „Mėmellenderiai“, „LKB“, „Karabelnikai“ bei Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos IIIg klasės merginų komanda ,,Rambynas“. Protų mūšį sudarė trys turai po dešimt klausimų. Komandų prisistatymus, atsakymus vertino bei balus skaičiavo autoritetinga komisija. Po įtemptos kovos nugalėtojais tapo komandą sudarę administracijos darbuotojai, kurie nusprendė prizą padovanoti mūsų gimnazijos komandai kaip paskatinimą, kuriai sėkmės šiek tiek pritrūko. Renginio pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais bei padėkomis. Renginys suteikė galimybę pagilinti žinias bei paskatino dar labiau domėtis savo krašto istorija.