Edukacinė ugdymosi diena-išvyka „Lietuviško žodžio galia tautos išlikimui“

Gruodžio 9 dieną I g ir IV g klasių mokiniai ir klasių vadovės dalyvavo edukacinėje ugdymosi dienoje-išvykoje „Lietuviško žodžio galia tautos išlikimui“. Tikslas buvo puoselėti tautiškumo vertybes – gimtąją kalbą, istoriją, kultūrą.
Veiklos prasidėjo jau kelionės į Kauną metu. Mokiniai sprendė kryžiažodį, kuriam prireikė žinių apie sunkųjį Lietuvai laikotarpį – lietuviškos spaudos draudimą. Kaune vyko dvi edukacijos: „Knygnešiai ir žandarai“ bei „Pabėgimo kambarys”, kuriose mokiniai ir mokytojos kovojo pasitelkdami išmintį, energiją, budrumą. Papietavę visi nuskubėjo į Kauno Rotušės aikštę, kur, aptarus M. K. Čiurlionio asmenybę bei kūrybą, kalėdinėje puošyboje buvo ieškoma mūsų šviesuolio paveikslų motyvų.
Mokinių veiklos buvo vertinamos nuotaikingais prizais. O edukacinę dieną mokiniai įvertino taip: „Buvo įdomu ir smagu!”
Mokytojos Asta Dapšienė ir Sonata Jončienė.