„Žinau, ką renku” mokymai

Šiais metais „Žinau, ką renku” savanorėmis tapo mūsų gimnazistės Guoda Eičaitė, Agnė Galkauskaitė ir Austėja Jonkaitytė. Gruodžio 3 ir 4 dienomis Guoda ir Agnė vyko į „Žinau, ką renku” mokymus. Savanoriai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų Vilniuje. Mokymu metu visi mokėsi kaip prakalbinti politikus, kaip veikia rinkimai ir kur sužinoti daugiau informacijos apie juos, taip pat savanoriai ruošė ir patys išbandė įvairias edukacijas, susijusias su rinkimais. Antrąją mokymų dieną vyko diskusijos su įvairiais politikais, apie tai ką politikai ruošia rinkimams. Kaip reikia ruoštis rinkimams pasakojo Europos Parlamento biuro Lietuvoje atstovai. Viską apie debatų ruošimąsi pasakojo įvairių portalų, tokių kaip LRT radijo, lryto.lt žurnalistai. Ar tu jau pasiruošęs artėjantiems rinkimams? Nori prisijungti prie mūsų – šok į paskutinį traukinį ir atvyk į mokymus sausio 14 dieną – www.zinaukarenku.lt/tapk-savanoriu