Literatūrinis-kūrybinis rytmetys ikimokyklinio amžiaus vaikams ,,Aš ir Tu – žaiskime abu kartu…“

2022 m. lapkričio 11 d., penktadienį, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Šypsenėlės“ ugdytiniai dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialo organizuotame literatūriniame-kūrybiniame rytmetyje ikimokyklinio amžiaus vaikams ,,Aš ir Tu – žaiskime abu kartu…“, skirtame Pasaulinei gerumo dienai, Tarptautinei tolerancijos dienai ir Tarptautinei draugo dienai paminėti. Mažieji suvaidino ukrainiečių liaudies pasaką ,,Pirštinė‘‘, kurios pavadinimą turėjo atspėti Vilkyškių bibliotekos bibliotekininkė Laima Norbutienė. Vaikučiai bibliotekai padovanojo savo kurtą pirštinę, papuoštą spalvotais delniukų antspaudais.
Už šiltą priėmimą, gerumo ir draugystės puoselėjimą, ir žinoma už saldžias dovanėles dėkojame Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialo bibliotekininkei Laimai Norbutienei.