Jaunimo metų ambasadorių mokymai

2022m. spalio 22 ir 23d. Jaunimo metų ambasadorės Austėja Jonkaitytė, Agnė Galkauskaitė ir Guoda Eičaitė vyko į Jaunimo metų ambasadorių mokymus. Ambasadoriai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų Vilniuje ir aptarė šiais metais vykusią veiklą, iniciatyvas, sėkmes ir nesėkmes, tarpusavyje dalinosi savo patirtimi. Mokymus vedė puikūs lektoriai – Aistė ir Vladas, kurie šauniai visus subūrė dirbti komandiškai, pasitikėti vienas kitu, nepasiduoti ir nebijoti klysti. Antrąją mokymų dieną vyko aptarimas „Kas bus toliau?” bei paskaita apie finansus. Taip pat ambasadorės kviečia visus lapkričio 18d. į Marijampolę, kurioje laukia jaunimo metų uždarymo renginys su puikia programa. Renginio nuoroda: https://fb.me/e/376HIRRMV #jaunimopolitika #jauni2022 #EYY2022 #EurpeanyearOfYouth2022