Edukacinių erdvių konferencija „Biologinė įvairovė ir menas: mokyklų edukacinių erdvių galimybės“

Spalio 14 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vyko tarptautinė edukacinių erdvių konferencija „Biologinė įvairovė ir menas: mokyklų edukacinių erdvių galimybės“. Pranešimus skaitė Lietuvos, Islandijos, Airijos pranešėjai. Vėliau buvo apdovanotos ugdymo įstaigos -konkurso nugalėtojos. Smagu, kai nuoširdūs darbai yra pastebėti ir įvertinti. Mūsų gimnazijai tai trečias laimėjimas Mokyklų edukacinių erdvių konkurse 2022. LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius atminimo lentelė ir Vilniaus universiteto botanikos sodo dovana – japoninė magnolija keliauja į Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnaziją. Pristatytas stendinis pranešimas „Vilkyškių J.Bobrovskio gimnazijos edukacinių erdvių elementai”. Visa tai – kūrybiškos ir darbščios gimnazijos bendruomenės dėka.