Pirmokai tęsia pažintį su mokykla

Prasidėjo antrasis mokslo metų mėnuo. Pirmokai toliau tęsia pažintį su mokykla. Savo artimiausią aplinką jau pažįsta, bet labai įdomu sužinoti daugiau.
Spalio 6 dieną integruoto gamtos ir menų modulio (STEAM) metu mažieji mokiniai apsilankė ten, kur paprastai tik praeina pro šalį. Užėjus į direktorės kabinetą buvo smagu apsidairyti, sužinoti, ką direktorė dirba. Paaiškėjo, kad ji rūpinasi labai daug kuo: kad klasėse būtų švaru ir šilta, kad mokiniai būtų sotūs ir aprūpinti vadovėliais, kad saugiai atvažiuotų į mokyklą ir grįžtų namo. Pirmokams buvo įdomu, kuo vardu direktorė ir iš kur tiek daug gėlių jos kabinete. Direktorei reikia paruošti daugybę dokumentų, todėl jai labai padeda raštinės vedėja. Jos kabinetas nors ir mažas, bet pilnas įvairiausių segtuvų. Smagu pabūti laukiamais svečiais. Tariame nuoširdų ačiū direktorei už skanius sausainukus.