Europos kalbų dienos renginys „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“

Rugsėjo 26 dieną gimnazijoje vyko Europos kalbų dienos renginys „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Į jį sugužėjo 6-10 klasių mokiniai, mokyklos vadovės, kalbų mokytojos. Aptarę, kodėl verta mokytis kalbų, gilinosi į įvairias užduotis. Teko teisingai sudėlioti Lietuvos ir Latvijos himnų eilutes, anglų kalba atlikti teksto improvizaciją nurodytu stiliumi, atpažinti rusų kalba parašytus Europos šalių pavadinimus, sudėti dėlionę-ženklą, simbolizuojantį Europos kalbų dieną. Klausėsi eilėraščio, kuriame vokiečių kalba teigiama, jog šią kalbą išmokti lengva. MEPA projekto koordinatorė istorijos mokytoja vedė viktoriną, kurioje buvo įdomūs, sukti klausimai, na o šiuose slypėjo atsakymų užuominos. Laimėjusi „Europiečių“ komanda sulaukė puikių prizų, o visus dalyvius direktorė apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Džiugu, kad mūsų gimnazijos jaunimas nepraleido progos sužinoti kažką naujo.