Rugsėjo 6-7 dienomis 1-2 klasės mokiniai dalyvavo „Aš, Tu, Mes- keliaujame kartu“ ugdymosi dienose. Tauragės krašto muziejuje praktinėje užsiėmimo dalyje mokiniai mokėsi, kaip taisyklingai išmatuoti būsimų archeologinių tyrimų perkasą, kokius įrankius naudoti ir stebėjo kaip vyksta kasinėjimų eiga, žiūrėjo animacinį filmuką apie skalvius, stebėjo tik tamsoje šviečiančius baltų simbolius bokšto skliaute bei sužinojo jų reikšmę. Ir, žinoma, patys smėlyje ieškojo radinių. Taip pat apžiūrėjo gamtos, istorijos ir etnografijos ekspozicijas. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre dalyvavo vilnos vėlimo edukacijoje, kurios metu mokiniai susipažino su vilnos vėlimo technika ir vėlė įvairiaspalvius giliukus. Martyno Jankaus muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėje, kūrybinėje veikloje „Odos šiurenimas“, kurios metu pasigamino iš odos knygų skirtukus ir susipažino su „Paveikslų sodu“. Pažintinės kelionės pėsčiomis metu Rambyno kalno papėdėje susipažino su augalų įvairove, gyvenančiais gyvūnais, klausė paukštelių čiulbėjimo. Aplankė Bardinų pasienio užkardą, susipažino su pasieniečio profesija, stebėjo kinologo pasirodymą. Šios nuostabios dienos tarsi sugrąžino į jau prabėgusią vasarą!