Europos dienos šventė

2022-05-09  Europos dienos šventė Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje prasidėjo solidarumo gestu – tylos minute pagerbiant žuvusius Ukrainoje vaikus. Šventinė diena tęsėsi Europos egzaminu. Paraginti MEPA projekto vyresniųjų ambasadorių mokytojų Sonatos Jončienės ir Lauros Grodeckienės, net devyniasdešimt du 5-8 ir I g – IV g klasių mokiniai pasitikrino savo žinias Europos egzamine. Po jo išbandė Europos mokymosi kampelio simuliacinius žaidimus, kurių metu ne tik pasitikrino savo žinias, bet sužinojo ir dar daugiau apie Europą. Per septintą pamoką istorijos kabinete susirinko gimnazistai baigiamajam Europos dienos renginiui. II g klasės komandos pristatė savo paruoštus projektus apie pasirinktas Europos Sąjungos šalis. Projektų tikslas buvo parodyti pasirinktos šalies tradicijas, išskirtinumą, santykį su ES bei ryšį su Lietuva. Gimnazistai surado ir pateikė netikėtus ir įdomius faktus apie jų pasirinktą šalį, taip įžiebdami norą kitiems apsilankyti šiose unikaliose vietose. Renginio pabaigoje II g klasės mokinės Austėja, Guoda, Ieva ir Agnė – Jaunimo metų ambasadorės – pristatė JO veiklas ir Jaunimo metų programos renginius į kuriuos pakvietė prisijungti ir mus.