Integruota pilietiškumo – anglų kalbos modulio edukacinė pamoka “Knygų įrišimo būdai pradedantiesiems”

Gegužės 6 d. penktokams vyko integruota pilietiškumo – anglų kalbos modulio edukacinė pamoka “Knygų įrišimo būdai pradedantiesiems” Pagėgių sav. M. Jankaus muziejuje, kuri skirta gegužės 7-ai – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Edukacijos užsiėmimo metu mokiniai susipažino su senaisiais knygrišio įrankiais, sužinojo kokią funkciją jie atliko gamybos darbe. O vėliau ir patys išbandė knygrišio darbą, mokydamiesi rišti vieno lanko su pagaliuku knygą, bei ją dekoruoti. Po edukacijos moksleiviai įsivertino įgytas žinias, praktinės veiklos sėkmę, bei emocinę savijautą rodyklės metodu. Patirtais užsiėmimo įspūdžiais vieni su kitais dalinsis dialogo metodu sekančioje pamokoje.