Ugdymosi diena ,,Johaneso Bobrovskio vaikystės takais“

Balandžio 15 dieną Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vyko ugdymosi diena ,,Johaneso Bobrovskio vaikystės takais“. Ugdymosi diena skirta 105-osioms poeto, rašytojo gimimo metinėms atminti. Mociškiuose ugdymosi dieną vyko integruotos lietuvių kalbos, chemijos, matematikos, istorijos, geografijos, etikos, tikybos, anglų kalbos, dailės, pasaulio pažinimo, pilietinio ugdymo pamokos. Pamokos vyko stotelėse „Poezijos dirbtuvės“, ,,Rašytojas ir karo aidai“, ,,Logikos labirintai“, ,,J.Bobrovskio gyvenimo kelias“, ,,J.Bobrovskio slėpiniai“, ,,Pavasario garsai“, ,,Šaulių karinės pratybos“. Kiekvienas bendruomenės narys nuo pačių mažiausių ikimokyklinukų iki IV g.klasės mokinių, mokytojų, mokyklos darbuotojų aktyviai įsitraukė į veiklas, kurių metu buvo prisimintas Johanesas Bobrovskis.
Pasibaigus ugdymosi dienai visa bendruomenė vaišinosi Mažosios Lietuvos šiupiniu.