Paskutinė „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ mokinių tyrinėjimo projekto refleksijos sesija

2022-04-07 Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vyko paskutinė „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ mokinių tyrinėjimo projekto refleksijos sesija nuotoliniu būdu. Tai tarsi kiekvienas atskirai ir visi kartu, kam buvo svarbu ir įdomu šį projekto laikotarpį keliauti nepažintais kūrybiškumo ir kritinio mąstymo labirintais. Dešimtokai, kuriantis praktikas Liudas Vyšniauskas ir mokytoja Laura Grodeckienė aptarė tai, kas jau įvyko. O įvyko visko ir nemažai, ko rezultate gimnazijoje atsirado „Chill zone“, kuria džiaugiasi visi mokiniai. Ir pasvarstė tai, ką dar būtų galima įgyvendinti artimoje, o gal net tolimoje ateityje.

#Kūrybinės Jungtys #TyrinėjimoMenas #KESM