Trys rytojų keičiančios technologijos

 2022-03-31 Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos MEPA vyresniosios ambasadorės mokytojos Sonata Jončienė ir Laura Grodeckienė pakvietė 8 – 11 klasių mokinius į Klaipėdos ir Marijampolės Europe Direct centrų organizuojamą nuotolinį renginį „3 rytojų keičiančios technologijos“. Skaitmeninės technologijos keičia žmonių gyvenimus – ir tai, kaip bendraujame, ir tai, kaip gyvename ir dirbame. Skaitmeninimas gali padėti įveikti daug iššūkių, su kuriais susiduria Europa ir europiečiai, ir suteikia neįtikėtinų galimybių. Kokios 3 technologijos pastaruoju metu linksniuojamos dažniausiai? Kokias naujas idėjas jos siūlo? Kaip internetas atrodys po 5 ar 10 metų? Kaip gyvenimą pakeis dirbtinis intelektas, kriptovaliutos ir metavisata? Geriau suprasti šias kryptis mums padėjo Lukas Keraitis – technologijų, mokslo ir internetinio pasaulio gidas, daugeliui gerai pažįstamas ir kaip laidų vedėjas ar reporteris. Ačiū už įdomius mokymus.