Integruotas etikos-lietuvių kalbos ir literatūros modulis 6 klasei netradicinėje aplinkoje

Kovo 22 dieną integruotas etikos-lietuvių kalbos ir literatūros modulis 6 klasei vyko netradicinėje aplinkoje – Tauragės krašto muziejuje. Mokinius ir mokytojas jau nuo pirmų žingsnių patalpose stebino daug šmaikščių, įdomių, paslaptingų dalykų: pakabos su posakiais, kuriuos reikėjo įsidėmėti, durų užrakinimas įėjus į kalėjimo patalpą, puikus pilies menių grožio atsivėrimas ir žvilgtelėjimas pro mažytį langelį į senąjį Tauragės pašto pastatą, ant kurio pritvirtinta lenta prancūzų rašytojo O. de Balzako garbei. Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Balzako laiškas”, kurios metu išklausė edukatorės pasakojimo apie garsaus rašytojo gyvenimą ir kūrybą bei nusikėlė į XIX a., kai žinutės buvo rašomos ne telefonu, o žąsies plunksna. Vėliau apsilankė Amžių bokšte, kur įsitaisę poilsio zonoje skambant raminančioms etnografinėms dainoms stebėjo stilizuotus kosmoso vaizdus, įvairius piešinius. Pamoka baigėsi gražiu palinkėjimu artimiesiems ir teiginiu iš kosmoso, jog ateitis priklauso mums.