„Chill zone“ atidarymas

2022-03-14 „Chill zone“ atidarymas Kovo 14 dieną Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje įvyko baigiamasis „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ mokinių projekto renginys „Chill zone“ atidarymas. Projekte dalyvaujantys dešimtokai davė startą bendram visos mokyklos mokinių poilsio erdvės kūrimo etapui. Kad ši erdvė pradėtų funkcionuoti, dešimtokai nuveikė daug darbų. Kartu su kuriančiu praktiku Liudu Vyšniausku ir auklėtoja Laura Grodeckiene kūrė šios erdvės interjero vizijas, nusprendė ko šioje erdvėje reikia. Tada rašė laiškus įmonėms bei kreipėsi į žmones, kurie yra buvę šios mokyklos mokiniai, ir paprašė prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo. Naujai atsirandančios erdvės akcentai yra tvarumas ir ekologija. Tad „Chill Zone“ baldų gamybai nuspręsta panaudoti paletes, kurias mokiniai gavo iš gretimai esančios įmonės „Vilvi group“ @Vilkyškiųpieninė . Mokiniai nusprendė, kad šioje erdvėje reikia interneto. Šią stotelę dovanojo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija, tačiau jai pajungti prireikė elektros. Už elektros instaliacijai reikalingas priemones ir galimybę įkrauti telefonus dėkojame UAB „Veižas“ ir jo direktoriui R. Jarusevičiui. Kad saugiai būtų vykdomi elektros įvedimo darbai, dėkojame Vaidui Jončui. Ačiū Dainorai Mišeikytei – Soto už piniginę paramą įsigyjant piešimo dažus ir apmokant elektriko paslaugas. Ačiū Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijai už suteiktas priemones sienų paruošimui, baldų dažus, kitas būtinas priemones. Iš visos širdies dėkojame dešimtokų tėvams už pagalbą ir palaikymą. Džiaugiamės, jog kiekviena klasė išgirdo prašymą ir atsinešė po augalą, kad pagyvinti šią erdvę. Perkirpus simbolinę „Chill zone“ atidarymo juostą prasidės visų klasių kūrybinis darbas – kiekvienos klasės įsiamžinimas pagrindinėje erdvės sienoje, vaizduojant pasirinkto animacinio filmo personažus. @kūrybinėsjungtys @tyrinėjimomenas #KūrybinėsJungtys #TyrinėjimoMenas