Projekto „Kūrybinės jungtys. Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ edukacinės veiklos Klaipėdoje

Įvyko paskutinės projekto „Kūrybinės jungtys. Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ edukacinės veiklos Klaipėdoje. Projekto mokytojų klubo dalyviai su tyrėju Eimantu gilinome žinias apie meno epochas laikrodžių muziejuje. Visi tapome detektyvais, klaidžiojome po muziejaus ekspozicines sales ir bandėme  išnarplioti meno pinkles! Puikią  edukaciją turėjome ir Prano Domšaičio galerijoje. Galerijos ekspozicijose tyrinėjome  tapybos, skulptūros, grafikos kūrinius. Pasitelkę regėjimo, lytėjimo pojūčius, bandėme ne tik žiūrėti į kūrinius, bet ir mokėmės perteikti savo įspūdžius, o kūrybinėms užduotims atlikti pasitelkėme naująsias technologijas ir tradicines dailės priemones. Geros emocijos, nuostabūs patyrimai ir prisiminimai…

#Kūrybinės Jungtys #TyrinėjimoMenas #KESM