Projektas „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“

2022-01-17 gimnazijoje „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ projektas tęsiasi! Projekte dalyvaujantys II g. klasės mokiniai ir mokytojų klubo nariai su kuriančiais praktikais  Liudu ir Eimantu susitiko jau penktą kartą. Mokinių projekte dalyvaujančių dešimtokų darbo grupės pristatė “Chill erdvės” vizualizacijų projektus. Aptarė juos ir išrinko kryptis – ekologija ir tvarumas. Kūrė laiškus – pristatymus rėmėjams. Minčių lietumi pasipylė “Chill erdvės” pristatymo idėjos. Mokytojų klube dalyvaujantys mokytojai  kartu mokėsi  kūrybiškai ir kūrybingai kurti užduotis, įdomias, netikėtas, smagias istorijas. Susitikimo metu buvo suderintos ateinančios susitikimų sesijos.

Albertas Einšteinas yra pasakęs: „Kūrybiškumas – svarbesnis, nei turimos žinios, nes žinios apsiriboja tik tuo, ką mes žinome, o kūryba aprėpia visą pasaulį ir tai, kas dar nutiks!”.#Kūrybinės Jungtys #TyrinėjimoMenas #KESM.