Netradicinės integruotos lietuvių kalbos-istorijos pamokos „Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa“ ir „Holokaustas Lietuvoje“

Spalio 28 d. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 8, IIg ir IVg klasių mokiniams Vilniuje vyko . Josnetradicinės integruotos lietuvių kalbos-istorijos pamokos „Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa“ ir „Holokaustas Lietuvoje“ buvo labai įdomios, informatyvios, sukrečiančios. Mokiniams didžiausią įspūdį paliko graudi vaiko daina, akmenėlių simbolika (prisidėjimas prie amžinosios atminties), susipažinimas su išsigelbėjusių žydų istorijomis, Malinos kambarys-ekspozicija. Refleksijos metu mokinių vardijami istoriniai faktai, jaudinančių žmonių istorijų prisiminimas įrodė, kad pamokos buvo labai įdomios, įsimintinos ir prasmingos. Vėliau mokiniai, vaikščiodami po senamiestį, žavėjosi Aušros vartais, Vilniaus rotuše, paminklu Jonui Basanavičiui ir kitais sostinės vaizdais.