„Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo“

Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos 5 ir 6 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja priėmė mokyklos bibliotekininkės pasiūlymą sudalyvauti veikloje, pavadintoje „Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo“, tema – „Pasaulio pasakos“. Spalio 22 dieną jie visi sugužėjo į mokyklos muziejų. Penktokai raiškiai skaitė lietuvių liaudies pasaką „Lekiantis laivas“. Šeštokai inscenizavo V. Žilinskaitės pasakos „Robotas ir peteliškė“ ištrauką, o būrelis jaunųjų kūrėjų perskaitė kitokią šios pasakos pabaigą. Tvyrantį jaudulį nuramino pasakų gražios mintys – už gera atsilyginama geru; ne viskas kvaila, kas kvailu vadinama; meilė, švelnumas turi didelę galią. Taigi, pasakų ir gerumo niekada nebus per daug.