Klimato savaitė „Moksleivių protmūšis“

Spalio 22 d. 7 ir II g klasių moksleiviai, kurie neabejingi vienai iš šių dienų aktualiausių globalinių problemų ir domisi aplinkosaugos bei klimato kaitos temomis, vyresniosios ambasadorės Sonatos J. buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ar sužinoti kažką naujo Klimato savaitės „Moksleivių protmūšyje“, kurį organizavo Žaliosios politikos institutas kartu su partneriu Jungtinės Karalystės ambasada Vilniuje. 20 protmūšio klausimų buvo įdomūs, suteikiantys naujų žinių, reikalaujantys savišvietos ir žinių iš įvairių mokomųjų dalykų: geografijos, istorijos, chemijos, biologijos, fizikos. Nors partnerio įsteigto prizo nepavyko laimėti, tačiau pasidžiaugti turime kuo. Draugų sveikinimai buvo skirti mūsų gimnazijos 7 klasės šauniai mokinei Liepai Rukštelytei, kuri surinko 14646 taškus ir užėmė 30 vietą iš 641 dalyvių.