Tauragės krašto muziejuje „Santaka“

Birželio 15 dieną 7 – 8 klasių mokiniai edukacinės ugdymo dienos metu (integruota istorija, anglų k., muzika) lankėsi Tauragės krašto muziejuje „Santaka“. Pažintinėse edukacinėse veiklose sužinojo apie Tauragės krašto istorijos raidą nuo seniausių laikų iki kraštą nuniokojusių pasaulinių karų, klausėsi prezentacinius įrašus anglų k. Susipažino kokie žmonės čia gyveno, kuo vertėsi, kokius daiktus naudojo, su kuo prekiavo, ką rašė ir gamino, išbandė interaktyvų žaidimą „Lietuvos regionai“, domėjosi prieš tūkstančius metų žmonių gamintais papuošalais bei įrankiais. Gamtos ekspozicijų salėje apžiūrėjo paukščių, žvėrių, vabalų ir moliuskų eksponatus, gidė papasakojo jų atsiradimo istorijas. Pilies bokšte po patirtų įspūdžių ir žinių gausos turėjo galimybę ramiai pamedituoti žiūrėdami į žvaigždžių skliautą bei pasiklausyti ramybę suteikiančių sutartinių. Kelionę po pilį užbaigė rūsių menėse, kuriuose kadaise buvo kalėjimas, skirtas Tauragės muitinės pasienio pažeidėjams, kontrabandininkams, knygnešiams.