Pirmokų ir antrokų edukacinė diena

Birželio 15 d. – pati geriausia. Diena – kupina įvairių veiklų ir pramogų. Taip šią dieną įvertino pirmokai ir antrokai. Mokiniai lankėsi Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir įsitikino, kad biblioteka tai ne vien knygos lentynose, tai daug daugiau. Jie žaidė interaktyvius žaidimus: ,,Grindopolis”, ,,Išmanieji kubai”, šoko ,,Just Dance”. Dalyvavo viktorinose: ,,Maistas” , ,,Ką žinau apie gyvūnus?”. Užėjo ir į paslaptingą lazerių kambarį. Visą šį laiką mokinius lydėjo puiki nuotaika ir azartas. Vykdami į Ventės Ragą užsuko ir Aukštumalos pelkę. Mokiniai susipažino su visame pasaulyje žinoma aukštapelke, sužinojo apie jai būdingus augalus bei gyvūnus, pamatė nuostabų kraštovaizdį. Išsiaiškino, kad Aukštumalos aukštapelkė nuo kitoje Lietuvos dalyje esančių aukštapelkių skiriasi tuo, kad kitos pelkės prisipildo tik iš kritulių, o deltinės kilmės aukštapelkės maitinasi dar ir potvynių vandeniu. Ši pelkė unikali tuo, kad laikoma pasaulio pelkėtyros mokslo lopšiu. Ventės Rage gidas pasakojo ir parodė kaip žieduojami paukščiai. Drąsiausieji lipo į švyturį. Visi kartu apžiūrėjo Ventės Rago ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją. Linksmi, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos mokiniai grįžo namo.