Netradicinė integruota ugdymosi diena, skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti

2021-06-14 Ig klasės mokiniams vyko netradicinė integruota ugdymosi diena, skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti. Ją organizavo istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, rusų ir vokiečių kalbų mokytojos. Gimnazijos „Amžinajame sode“, Istorijos sodelyje, mokiniai prisiminė, kuo Lietuvos istorijoje svarbi birželio 14-oji.  Mokytojos pasidalijo mintimis apie sovietmetį Lietuvoje, gimnazistai prisiminė savo senelių, tėvų pasakojimus apie šį sudėtingą laikotarpį. Visus sukrėtė perskaityti tremtinių atsiminimai ir sukėlė diskusiją apie žmogaus teises. 11 val. 59 min. Visuotine tylos minute buvo pagerbti tautiečiai, nukentėję nuo tremties ir kalinimų. Istorijos mokytoja S. Jončienė pristatė pilietinės iniciatyvos „Gyvybės medis“ tikslus ir uždavinius. Mokytoja R. Navickienė priminė, ką simbolizuoja medis lietuvių mitologijoje. Edukacinę dieną mokiniai užbaigė praktine veikla – kiekvienas sukūrė savo įsivaizduojamą „Gyvybės medį“.