Netradicinės istorijos pamokos gimnazijos “Amžinajame sode”

2021-06-02 5 kl. mokiniams vyko dvi netradicinės istorijos pamokos gimnazijos “Amžinajame sode”. Po ilgos pertraukos mokymosi nuotoliniu būdu, mokytoja su mokiniais prisiminė ir aptarė 5 kl. istorijos kurso temas, įvykius, laikotarpius ir jiems būdingus bruožus. Įgytos mokinių žinios nudžiugino mokytoją. Penktokai susipažino su istorijos sodelio įkūrimo idėja, jame esančiais ženklais bei augalais, aptarė apie Lietuvos kasdienį gyvenimą Sovietų Sąjungoje, patirtus Ir išgyventus įvykius, kurių neįmanoma užmiršti, skaitė tremtinių atsiminimus, diskutavo apie žmogaus teises ir ką jiems reiškia laisvė. Artėjant birželio 14-ąjai mokytoja pristatė pilietinės iniciatyvos “Gyvybės medis” tikslus ir uždavinius, aptarė ką reiškia simbolis medis, paskatino pasidomėti savo artimoje aplinkoje, ar yra tremtinių, kokia jų praeities istorija. Smagiausia pamokų dalis buvo pažintis su žaidimais, kuriuos žaidė mūsų seneliai ir tėveliai.