Protmūšis „Ar daug žinote apie lyčių lygybę?“

Kovo 8 dieną Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos komanda „Rambynas“ dalyvavo Tarptautinei Moters dienai paminėti skirtame protmūšyje „Ar daug žinote apie lyčių lygybę?“, kurį organizavo Europos Parlamento biuras Lietuvoje.
Protmūšyje dalyvavo 74 komandos iš daugiau nei 50 įvairių mokyklų. Mūsų komandą sudarė mokytojų ir mokinių mišri grupelė: mokytojos Sonata Jončienė, Rima Navickienė, Laura Grodeckienė ir moksleivės – vienuoliktokė Evelina ir devintokės Austėja, Ieva, Agnė, Guoda, Gabrielė.
Protmūšis buvo iš penkių turų, kur kiekviename ture buvo po dešimt klausimų. Pirmas turas buvo skirtas moterų teisių istorijai. Antras turas – apie moteris ir Europos Parlamentą. Trečias turas buvo vaizdinis. Ketvirtas turas – apie dabartį ir kvotas. Penktas – muzikinis. Po kiekvieno turo pasitikrinome atsakymus ir pasidžiaugėme įveiktomis užduotimis .