Aš esu LYDERIS!

Lapkričio 27-28 dienomis komanda „BOBROVSKIUKAI“, kurią sudarė  mokinių tarybos narės Agnė Galkauskaitė, Austėja Jonkaitytė, Evelina Rukšnaitytė ir socialinė pedagogė Rasa,  dalyvavo 2-jų dienų renginyje „Jaunimas – jaunimui” + „Aš esu LYDERIS“ mokymų cikle! Išgirdome  geriausius seminarus apie tai, kaip tapti lyderiu, dažniausiai daromas lyderystės klaidas, bei galėjome išsiaiškinti, koks lyderis yra. Turėjome  galimybę dalyvauti konkurse, bendrose dirbtuvėse ir prisidėti prie Klaipėdos miesto jaunimo organizacijų, jauno verslo ar startuolių problemų sprendimo būdų.  Sužinojome, kaip išgryninti problemą, tikslinę auditoriją, sukurti verslo modelį viename lape, bei efektyviai pristatyti rekomendacijas/ sprendimo būdus vos per kelias minutes renginio komisijai. Renginys vyko virtualioje erdvėje, kuriame dalyvavo apie 80 jaunų žmonių. Po individualios užduoties mūsų komandos 2 dienų sėkmė – I vieta ir rėmėjų įsteigti prizai. Renginys buvo įrašomas live transliacijoje, kam įdomu, galite pažiūrėti Klaipėda – European Youth Capital 2021facebook puslapyje.