Mokytojų diena

Jeigu būčiau paklaustas. Jūs – mokytojas?
Atsakyčiau. Aš savo mokinių mokinys.
Jei būčiau paklaustas. Kas jūs jiems esate?
Atsakyčiau. Aš kiekvieno jo pusė…
Šiais prasmingais Šalvos Amonašvilio žodžiais gimnazijos direktorė Rima Auštrienė sveikino mokytojus. Pavaduotoja Aida Šimkaitienė linkėjo neblėstančios energijos, kantrybės, supratimo.
Su profesine švente pasveikino seimo narys Ričardas Juška, savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, vicemeras Edgaras Kuturys, savivaldybės tarybos narė Ligita Kazlauskienė bei Pagėgių švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvydienė. Mero padėkomis už atsakingą ir kūrybišką darbą, pedagoginės darbo patirties sklaidą apdovanotos: pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Valiukienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jūratė Lalaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Rima Navickienė.
Gimnazijos direktorė įteikė padėkas už jubiliejinę – pedagoginę sukaktį Rasai Šlajienei, Dovilei Jakubavičienei, Airidai Čiužauskaitei.
Mokytojai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Motyvuojantis bendravimas ir bendradarbiavimas, pozityvaus mikroklimato kūrimo būdai“.